שינוי אידיאל היופי כבר כאן: תצוגת אופנה רבגונית לכלות

מירב לרנר | 27 נובמבר 2018
 

במוצאי השבת התקיימה תצוגת אופנה ראשונה מסוגה בישראל: תצוגת אופנה לשמלות כלה. מרכז הכנסים והאירועים LAGO ומוטי רייפ הצליחו לאגד את 40 מעצבי שמלות הכלה הבולטים והמצליחים ביותר בישראל, שבחברו מוזה שתצעד עבורם על המסלול עם שמלה כלה אחת אותה הציגו. 

 

על המסלול צעדו 40 דוגמניות מכל הסוגים ללא הבדלי דת, גזע או מין או גיל, כולן בשמלות כלה שעוצבו בהשראתן.

 

נדמה, כי עולם היופי עובר מהפך בשנים האחרונות ואידיאל היופי כפי שאנו זוכרים אותו שהכיל דוגמניות צעירות ורזות, כבר מתחיל לחלוף מן העולם כשאת המסלול תופסות דוגמניות מכל הסוגים. "זו אמירה מאד חשובה. כלות יש בכל גיל, בכל גובה, בכל מידה, בכל דת ובכל צבע" אומר מוטי רייפ, מי שהפיק את האירוע ואף הנחה אותו, בראיון ל-fashionil. "התחלנו את התהליך בשבוע האופנה אבל אני חושב שלכלה זה הרבה יותר חזק". צפו בכתבה המלאה 

 

השמלה בעיצובו של אלון לבנה. צילום: לנס הפקות

ירדן הראל בשמלה של המעצבת ענבל דרור, שירז טל בחליפה כסופה לרזיאל. צילום: לנס הפקות

יוליה פלוטקין מציגה את השמלה של אלן לוקש. צילום: לנס הפקות

את התצוגה פתחה הדוגמנית הצעירה, שירה גוטמן, הבת של גלית גוטמן, שזו הפעם הראשונה שלה על המסלול. גוטמן שמשה כמוזה והשראה של דני מזרחי, שאותו היא מכנה בראיון ל-fashionil  "אביה השלישי".

 

בין הדומגניות שצעדו על המסלול מצאנו גם את תאלין אבו חנא שדיגמנה שמלת אוברול של המעצבת שירן אבוחצירא.  שמחה גואטה המוזה המושלמת שצעדה על המסלול בשמלה של דרור קונטנטו.  ריי שגב בשמלה של מאור צבר. דנה וקסלר ספקטור, מלכת היופי בדימוס, דגמנה שמלה מהפנטת של המעצבת הצעירה אור פז. בתה של דנה, רומי ספקטור שהיא גם בעלת המותג rococo, צעדה אף היא על המסלול בשמלה של לי הוד .

 

עדן סבן צעדה על המסלול בשמלה של אנה פליט ואת התצוגה חתמה לנה קרלינסקי ששמשה כמוזה והשראה לשמלתו של אלון לבנה. 

עדן סבן לאניה פליט. צילום: לנס הפקות

שמחה גואטה לדרור קונטנטו. צילום: לנס הפקות

תאלין אבו חנא לשרין אבו חצירה. צילום: לנס הפקות

Celebride נוצר מחלום ישן ומשותף של מתחם LAGO ורייפ אשר יחד מציגים אירוע ייחודי שלא נראה עוד בישראל. החזון נבנה בדומה לבירות האופנה העולמיות בהם מיטב המעצבים מרכזים ביומיים את הקולקציות החדשות לכלות לשנת 2019.

 

לדברי הדר אלה מנכ"לית מתחם הכנסים והאירועים LAGO: "כמובילים בענף האירועים והכנסים בישראל זיהינו כי מעצבי הכלות הישראלים הפכו לשמות החמים בזירה הבינלאומית ושיש מקום גם לאופנת כלות בתעשיית האופנה. הרמנו את הכפפה ויחד עם מוטי רייפ מצאנו את הנוסחה הנכונה שתזמין קהל רחב של נשים בכלל וכלות בפרט להינות מחווית אופנה עילית, סיקור שוק מעצבי הכלות בישראל, מפגש אינטימי עם המעצבים והכל במתחם אחד וביום מרוכז אחד. אנו נרגשים להגשים חלום קטן שלנו ולהזמין אתכן לחגוג איתנו את CELEBRIDE- אירוע אופנת הכלות הגדול בישראל".

שינוי גודל גופנים