מחפשים את הפנים הבאות של עולם הפלאס סייז

מירב לרנר | 31 ינואר 2019
 

בשנים האחרונות אידיאל היופי משתנה, אם בעבר אידיאל היופי היה אחד – בנות רזות על גבול ההירואין שיק, הרי שהיום עולם האופנה שינה את פניו ויותר "נשים אמיתיות" מוצאות את עצמן חלק ממנו.

 

 

נטע ברזילי בשמלה של דרור קונטנטו. צילום ערן ישראלי

 

 

לקראת שבוע האופנה תל אביב שיתקיים במרץ הקרוב, היזם והמפיק מוטי רייפ והמעצב דרור קונטנטו מכריזים על יום אודישנים מיוחד למצוא את הפנים הבאות של עולם הפלאס סייז. יום האודישנים הגדול יתקיים ב 12.2 בשעה 18:00 בסטודיו המעצב, בהרצל 158 תל אביב.

 

 

מירב תיתה עשוש והמעצב דרור קונטנטו. צילום דביר כחלון

 

 

 

לצד מוטי ודרור ייקחו חלק בפאנל  ריי שגב דוגמנית למידות גדולות, אקטיביסטית גוף ובעלת סוכנות דוגמניות פלאס בשם Juicy  ושמחה גואטה המוזה של המעצב, אשר צעדה בדגמיו על בימת שבוע האופנה.

 

 

 

ריי שגב צועדת על המסלול עם דגם של דרור. צילום: אבי ולדמן

 

 

 

תחום הפלאס אינו זר לקונטנטו שחרט על דגלו שאין אישה שתכנס לסטודיו שלו ולא תמצא מה ללבוש אצלו. דרור קונטנטו, בראיון לערוץ האופנה הישראלי: " בתור מעצב שהולך אחרי האינטואיציה שלו ולא למד אופנה מעולם אני חושב שהעניין של מידה מזמן היה צריך לצאת מהלקסיקון היום יומי, ואני אוכיח לכם שאין חוקים ליופי! "

 

 

 

המוזה של דרור, שמחה גואטה, על המסלול לובשת קונטנטו. צילום אבי ולדמן

 

 

לאחרונה, דרור אף השיק קמפיין כלות שני במספר עם הדוגמנית מירב תיתה עשוש דוגמנית הפלאס הישראלית שחתומה בסוכנות הדוגמנות היוקרתית בלוס אנג'לס Wilhelmina, הלביש את נטע ברזילי לגמר הכוכב הבא ולמספר הופעותיה בחו"ל, הזמרת מרינה מקסימיליאן וכוכבות נוספות.

 

 

 

שינוי גודל גופנים