שבוע האופנה תל אביב 2019 יוצא לדרך: כל מה שמחכה לכם שם

מירב לרנר | 19 פברואר 2019
 

זוהי השנה השביעית ברציפות ששבוע האופנה תל אביב יוצא לדרך. לראשונה, שבוע האופנה תל אביב 2019 מתקים  בשיתוף פעולה עם מטה כחול לבן במשרד התעשייה והכלכלה וביוזמתו והפקתו של מוטי רייפ. בנוסף, גם אנחנו בערוץ האופנה הישראלי, נקח חלק בשבוע האופנה תל אביב 2019, במסגרתו נשדר את כל התצוגות, פריצות לתצוגות, לבק סטייג' ולשטיח האדום. זאת במהלך כל ארבעת הימים, גם ביס וגם בהוט. 

 

שבוע האופנה 2017 . צילום@idocvm_

 

 

היום (ג') במהלך מסיבת העיתונאים, הכריז המפיק מוטי רייפ על יציאה לדרך. בתחילת דבריו ציין רייפ את שיתוף הפעולה עם מטה כחול לבן במשרד הכלכלה והתעשייה. רייפ ציין כי שיתוף פעולה זה אינו מובן מאליו כיוון שנאבקים בשנים האחרונות בכלל ובשנה האחרונה בפרט לעודד קנייה של אופנה כחול לבן של מעצבים מוכשרים. 

 

בהמשך דבריו אמר רייפ כי זה לא סוד שקשה בכל שנה לקיים את שבוע האופנה אך בעזרת הצוות שלו שעבדו קשה מאד, זה יתקיים. בשבוע האופנה הנוכחי יימשך המהלך שהחלו בו לפני שנה עם שינוי אידיאל היופי. במהלך ארבעת הימים יציגו המעצבים על ידי דוגמניות ודוגמנים בכל המידות, הגבהים והגילאים כשהמטרה בסופו של תהליך הוא כי השינו יהפוך לנורמה,  למציאות רגילה שנחיה אותה. 

 

מוטי רייפ ונעמה קאופמן-פס ממטה כחול לבן במשרד הכלכלה והתעשייה. שבוע האופנה תל אביב 2019. צילום לנס הפקות

 

זה מה שמחכה לכם בשבוע האופנה 

 

 

שבוע האופנה תל אביב 2019 יתקיים בהאנגר 11 בתל אביב והוא מורכב מתמהיל מאד מגוון של מעצבים צעירים, מדוגמניות בכל הגילאים והמידות,  ומעל הכל מעודד קנייית אופנה כחול לבן. 

 

השנה ערב הגאלה יפתח עם ערב מחווה לגדעון אוברזון  שפורש אחרי 56 שנים. בערב הגאלה תשתתפנה כ-60 דוגמניות שעבדו איתו לאורך כל השנים. הן מגיעות מהעולם, כולן באות להוכיר לו תודה על כל השנים הנפלאות. ערב הגאלה יתקיים ביום ראשון ב-21:00.

 

 

שביט ויזל צועדת על המסלול בתצוגה של דרור קונטנטו בשבוע האופנה. צילום אבי ולדמן

 

 

במהלך שלושת הימים של שבוע האופנה תל אביב 2019 הולכים להתקיים מספר פרוייקטים מיוחדים: 

 

הפרוייקט הראשון מתחבר לקמפיין של כחול לבן – תצוגה הראשונה שתפתח את שבוע האופנה תהיה תצוגה של חברת שורש, שהוא לגמרי סימן זיהוי של ישראלים בעולם ואייקון עולמי. השנה נשברו הכללים ותצוגות אופנה של פראדה וג'וצי פתחו את התצוגות שלהם עם סנדלי שורש.  30 מעצבים צעירים וותיקים שכל אחד מהם יציג דגם יחד עם סנדלי שורש .

 

פעם רביעית ששבוע האופנה ממשיך עם המפעל המבורך של מפעל הפיס, השנה נבחרו שבעה מעצבים שיובילו את התצוגה.

 

שנקר יגיעו השנה עם פרוייקט מיוחד שכל המשתתפים יהיו חבר'ה של הקהילה הלהט"בית, הם רוצים לקדם את נושא הפונדקאות וכל הדוגמנים יהיו חבר'ה מהלהט"בים.

 

על המסלול של ויוי בלאיש בשבוע האופנה. צילום אבי ולדמן

 

פרוייקט נוסף שיקח חלק בשבוע האופנה תל אביב 2019 זהו אירוע ההתרמה. השנה יהיו שני ערבי התרמה הראשון עם כנפיים של קרמבו שחוגגים יחד עם בוב ספוג 20 שנה. 25 מעצבים יעצבו דגם בהשראת בוב ספוג. חגיגה מאד גדולה. ערב התרמה נוסף ייערך לעמותת רוח נשית יחד עם תכשיטי  Yvel .

 

בנוסף, לראשונה בשבוע האופנה בעולם תהיה תצוגת שכל כולה פלאס סייז. התצוגה תהיה של המעצבת רתמה. 

 

השנה, לראשונה בשבוע האופנה תל אביב, תהיה גם תצוגת גברים של באמוס סקוואר, שגם היא תציג גברים בכל המידות והגילאים, משהו שאף פעם לא ניתן לו מקום לפני כן.

 

השנה לראשונה תצוגת גברים בכל המידות והגילאים. על המסלול של שי שלום בשבוע האופנה. צלם אבי ולדמן

 

תתקיימנה 2 תצוגות של בגדי ים האחת של ריניקיני של נטלי דדון יחד עם רינת גולן והתצוגה השניה של בננות – מותג בגדי הים של נטע אלחמיסטר ונועה בני. על שתי התצוגות תעלנה נשים במידות נוספות.

 

השנה יציגו בשבוע האופנה מעצבים חדשים כמו שחר אבנט, אוריה עזרן, אניה פליט ועוד. 

 

על המסלול של שי שלום בשבוע האופנה. צילום: אבי ולדמן

 

 

בנוסף, לראשונה מזה שבע שנים, ובעקבות הקושי הרב לגייס את החסויות לשבוע האופנה, נפתחה מכירת כרטיסים. המכירה הינה למספר מצומצם של כרטיסים לכל אחת מהתצוגות. כל מי שמעוניין לרכוש כרטיסים מוזמן להכנס ללינק כאן. כמו כן, מוזמנים להכנס לפעילות בדף האינסטגרם שלנו ואולי לזכות כרטיס זוגי לאחת התצוגות!

שינוי גודל גופנים