פתחו יומנים: קים קרדשיאן-ווסט מגיעה לביקור בישראל

מירב לרנר | 21 פברואר 2019
 

וולקאם: הכוכבת הבינלאומית קים קרדשיאן-ווסט תגיע לביקור בישראל בין התאריכים 19-21.3 במסגרת שיתוף הפעולה  עם מותג המשקפיים CAROLINA LEMKE BERLIN.

 

במסגרת הביקור, תשיק הכוכבת את קולקציית משקפי השמש בעיצובה למותג: CAROLINA LEMKE x KIM KARDESHIAN WEST.

 

 

 

קים קרדשיאן ווסט מדגמנת דגם מתוך הקולקציה המשותפת לה ולקרולינה למקה ברלין. צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן ווסט 

 

 

 

 

אחרי הפושע החתיך בעולם, ג'רמי מיקס, הגיעה תורה של מלכת הטראש להיות הפנים של המותג קרולינה למקה ברלין: במותג בחרו בלא אחרת מהאישה הכי מפורסמת בארה״ב ובעולם, קים קרדשיאן-ווסט, להיות הפנים של המותג, החל מקיץ 2019 לצידה של הפרזנטורית בר רפאלי.

 

שובבים, סקסיים, מהנים ותמיד אופנתיים: אלו התכונות שמגדירות את משקפי השמש של קרולינה למקה ברלין, ואף אחד לא מגלם את המילים האלו יותר טוב מקים קרדשיאן- ווסט. הקולקציה שעיצבה למותג נוצרה בהשראות שונות, החל מאוסף משקפי הווינטאג' של בעלה קנייה ווסט, דגמי 90's בעיצובים קלאסיים ונקיים ועד לדגמים בעיצובים נועזים ועתידניים.

 

 

מתוך הקולקציה של קים קרדשיאן ווסט x קרולינה למקה ברלין צילום KronusStudio

 

 

הקולקציה של קים קרדשיאן- ווסט לקרולינה למקה ברלין תימכר בישראל באתר האונליין  במכירה מוקדמת החל מ- 27.2, ותושק באופן רשמי עם הגעתה של קרדשיאן- ווסט לישראל.

 

מעוניינים להתרשם ולרכוש מהקולקציה של קרדשיאן ווסט לפני כולם? קרולינה למקה ברלין מכירים אתכם יותר מידי טוב ולכן העלו אתר ייעודי עבור כל הפאשניסטים שרוצים להיות הראשונים לרכוש מתוך קולקציית הקפסולה. באתר ניתן להירשם ולהתעדכן בזמן אמת מתי הקולקציה נוחתת באתר. הקולקציה תוצע למכירה בלעדית לזמן קצוב.

 

 

 

שובבים, סקסיים, מהנים: מתוך הקולקציה של קים קרדשיאן ווסט x קרולינה למקה ברלין. צילום KronusStudio

 

 

קים קרדשיאן ווסט מסרה בתגובה: "קרולינה למקה באמת נתנו לי להביע את עצמי. יחד, עיצבנו את הקולקציה הזו מההתחלה. רציתי ליצור מגוון של משקפי שמש, מסגרות עם אמירה אופנתית לצד מסגרות קלאסיות יותר, כי תמיד הרגשתי שאופנה צריכה להיות מגוונת. הקולקציה הזו אמורה להיות לכולם, וכולם צריכים להרגיש כאילו הם חלק מהשיחה".

שינוי גודל גופנים