כבר לא צריך לטוס לחו"ל: מותג האיפור "ALINE COHEN" ימכר ברשת Be

מירב לרנר | 15 מאי 2019
 

בשורה משמחת לחובבי וחובבות איפור: מוצרי מותג האיפור "ALINE COHEN" ימכרו החל מ-26.05 בסניפי Be ברחבי הארץ.

 

מתרגשים כמונו? מוצרי אלין כהן ימכרו ברשת הפארם Be. צילום: רפי דלויה

 

עד היום, מוצרי האיפור של אלין כהן נמכרו בשתי דרכים, דרך האינטרנט ובשדה התעופה בן גוריון, כך שאם רציתם לרכוש אבל קודם לנסות את המוצר ולבדוק אם הוא מתאים לכם, הדרך היחידה הייתה לעבור בדיוטי פרי בשדה התעופה בדרך לביזנס או לפלז'ר. אז זהו, זה נגמר!

 

רשת הפארם Be בחרה באלין כהן להוביל מהלך ראשון מסוגו בישראל במסגרתו תקים הרשת זירת חדשנות ישראלית בתחום הביוטי! במסגרת המהלך תשיק אלין כהן קולקציה ייחודית של 6 שפתונים חדשים, שיימכרו בלעדית ברשת,  לצד קולקציית האיפור המלאה, שתימכר גם היא ברשת פארם.

 

"שמחה ונרגשת שכעת כולן יוכלו להינות ממוצרי ולהתנסות בהם מקרוב". אלין כהן לרשת הפארם Be. צילום: רפי דלויה

 

היום הגיעה אלין ליום צילומי קמפיין הטלוויזיה בכיכובה. אלין הייתה מעורבת בכל חלק של הביוטי והסטיילינג של הפרסומת והתרגשה מאד משיתוף הפעולה עם רשת Be. בשיחה עם ערוץ האופנה הישראלי, אמרה: "אני שמחה ונרגשת שכעת כולן יוכלו להינות ממוצרי ולהתנסות בהם מקרוב"

 

אורי וטרמן – מנכ"ל Be: "אני גאה להשיק מהלך חדש בו נקים זירה חדשנית בתחום הביוטי ונעודד ייצור ישראלי. אנו ברשת Be  חרטנו להוביל בחדשנות בינלאומית ומקומית. שיתוף פעולה שכזה יקדם ייצור ישראלי בתחום הביוטי בישראל .  אלין כהן נבחרה על ידנו להוביל את המהלך ומשמשת הסנונית הראשונה לשיתופי הפעולה הבאים"

 

שינוי גודל גופנים