תכינו את האשראי: זארה אונליין בישראל

מירב לרנר | 15 מאי 2019
 

חנות האונליין של זארה הגיעה לישראל ומושקת רשמית היום (ה'):  כל מכורי ומכורות זארה חיכו שנים להגעת חנות האונליין לישראל. כבר זמן רב אנחנו מנהלות את הרכישות האופנתיות שלנו דרך האינטרנט, אך בכל הקשור לזארה, נאלצנו לכתת רגלינו בין חנויות זארה השונות על מנת למצוא את הפיס שאהבנו שראינו באתר. אז זהו, זה נגמר. החל מהיום נפתח בפנינו העולם לו חיכינו – זארה השיקה את חנות האונליין שלה אצלנו!

 

ההתרגשות בשיאה: זארה אונליין בישראל! צילום: יח"צ חו"ל

 

 

אתר זארה החדש מציע לרוכשים אונליין בישראל מגוון מלא של קולקציית הנשים, הגברים והילדים הזמינות ב-25 חנויות זארה בישראל,  וקולקציית אביב-קיץ 2019 תהיה הראשונה שתוצע באתר.

 

באמצעות המודל המשולב , לקוחות האונליין יוכלו לקבל פריטים שרכשו ישירות לבתיהם או לאסוף  מסניפים נבחרים בארץ.  זמני האספקה למשלוח 3-6 ימי  עסקים.

 

לקוחות זארה בישראל יוכלו להשתמש באותם ערוצי שירות הלקוחות הקיימים כיום: שירות לקוחות טלפוני, כתובת מייל ייעודית, ולשירותים יתווסף צ׳אט און ליין המיועד למענה לכל פנייה. כמו כן, לקוחות יכולים לתקשר עם זארה גם באמצעות הפרופילים של המותג ברשתות החברתיות.

 

האתר החדש יציע לרוכשים אונליין בישראל מגוון מלא של קולקציית הנשים, הגברים והילדים. צילום: יח"צ חו"ל

 

האתר עוצב בכדי לספק חוויות קניות אונליין ידידותית למשתמש. הרעיון שעומד מאחוריו הוא להעניק ללקוחות את האפשרות לתקשר עם המותג באופן אינטואיטיבי תוך שיטוט בין המוצרים והקטגוריות השונות. האתר מוגדר כך שיתאים לקניות מכל מכשיר נייד ומכל הדפדפנים הזמינים בשווקים בהם זארה ביססה את פעילותה אונליין. לקוחות יכולים גם להשתמש בפלטפורמת המכירות החדשה ע״י שימוש באפליקציית זארה (זמינה למשתמשי IOS ו-אנדרואיד).

 

בכדי להעצים את חוויות הקנייה אונליין, באתר המותאם למובייל ובאפליקציית זארה מוטמעת מערכת corner shops, המחברת בין הלוקים, הטרנדים וה Stories החדשים ביותר בעמוד הבית, , Dress Time,  Mum ועוד.  תהנו! 

שינוי גודל גופנים