כלה אחת, שלוש שמלות: אגם רודברג התחתנה

מירב לרנר | 23 יוני 2019
 

ביום שישי האחרון הדוגמנית והשחקנית אגם רודברג, מי שגדלה לעיני כולנו על המסך הקטן, נשאה לבחיר לבה דור קרובינר. 

 

החתונה התקיימה בשעות אחר הצהריים בחוות רונית שבגעש, לאירוע שמנה כאלף מוזמנים ובהם חברים רבים מהתעשיה.

 

במהלך האירוע המושקע, החליפה אגם שלוש שמלות. את שלושתן עיצב מעצב העל אלון לבנה. רודברג התקשטה בבלינג של מותג התכשיטים ה.שטרן, מותג שגם בחרה בו להחלפת הטבעות בינה לבין בן זוגה.

 

אלוהית בכל אחת מהשמלות. רודברג בשמלות שעיצב אלון לבנה. צילום: ערן לוי

 

 

אגם, כיאה ליפיפיה אמיתית, נראתה נהדר בכל האאוטפיטים שהחליפה ואנחנו מספקים לכם כעת הצצה לשלוש העיצובים ומה עמד מאחורי בחירתם, בשיחה שערכנו עם העצב אלון לבנה. 

 

 

העבודה על שלוש השמלות התחילה כבר לפני חמישה חודשים יחד עם הסטייליסטית סיון חימי. אגם, אלון וסיון רצו ליצור מראה קלאסי ואלגנטי עם טוויסט מפתיע ושיקי. היה להם חשוב ליצור מראות שלא מנוגדים אחד לשני, כדי ליצור הרמוניה בין שלושת השמלות ותחושת המשכיות, לכן נבחרו בדים חלקים כמו משי, שיפון וסאטן ללא שילובי תחרה או חרוזים למראה עדכני, קלאסי ונשי.

 

 

השמלה הראשונה שלבשה אגם, לקבלת פני האורחים, היא שמלת משי חלקה עם מחשוף א-סימטרי בעל כתפייה דקיקה וחצאית בעלת שסע נדיב שנאסף לדיגום בד במותן . "השמלה הזו היא גלגול של שמלות מדוגמות שעשיתי בעונות קודמות והוספנו את הטוויסט האישי לאגם על ידי מחשוף מתוחכם וכתפייה שמייצרת מראה שכל השמלה תלוייה עליה" חושף אלון לבנה.

 

 

אגם רודברג לובשת את שמלת קבלת הפנים בעיצובו של אלון לבנה. צילום: ערן לוי

 

 

השמלה השניה שלבשה אגם הייתה לטקס החופה, אז עוצב עבורה שמלת גופיה דקיקה מסאטן למראה נשי ורך בשילוב צאית עם שסעים וולאנים. אלון מרחיב על השמלה:  "עיצבתי שמלת גופייה דקיקה מבד משי סאטן שממנה מרחפים וולאנים שמעטרים את המחשוף ואת הכתפיים ויוצרים מראה מאוד נשי ורך, בשילוב עם חצאית משי גם היא עם וולאנים ושסעים שמעשירים את המראה הכולל".

 

 

שמלת החופה – נשית וטהורה. אגם רודברג. צילום: ערן לוי

 

השמלה השלישית והאחרונה שמשה כשמלת הריקודים וכבגד חוף או בריכה, "השמלה שימשה כמן בגד חוף או בריכה", מספר לבנה וממשיך  "עיצבתי חלק עליון של חזייה בדיגום חופשי וממנה יוצאים קשרים אה סימטריים שחושפים את איזור הבטן בשילוב חצאית שקפקפה".

 

שמלת הריקודים השאירה את כולנו עם לסטות שמוטות! אגם רודברג. צילום: ערן לוי

שינוי גודל גופנים