באוגוסט הזה תלבשי לבן: בר מודדת

מירב לרנר | 24 יוני 2019
 

זוהי עונה שופעת בחתונות! דון לני גבאי, חן רוזנבלום, נטע אלחמיסטר והאחרונה שהתחתנה רק לפני ימים אחדים – אגם רודברג.

 

ויש עוד לא מעט חתונות על הפרק, אחת מהן של הדוגמנית היפיפיה וכוכבת הריאלטי בר זומר שעתידה לצעוד לעבר החופה באוגוסט הקרוב עם בחיר לבה אביב כהן, איתו היא מדגמנת זוגיות פוטוגנית ברשתות החברתיות.

 

בר זומר במדידות אצל עידן כהן. צילום: שוקה כהן

 

 

במקביל להכנות לחתונה, הדוגמנית משתתפת בצילומי סדרת דיגיטל חדשה בה היא נפגשת עם שורה של מומחים בעולם החתונות ואפילו נותנת הצצה למה שצפוי ביום המאושר בחייה.

 

"חתונה ללא פשרות", שמה של סדרת הרשת, הופקה בחסות מותג הוודקה הסופר פרימיום Grey Goose. הסדרה תסקור עבורכם, הזוגות הצעירים של עונת החתונות הזו, את מגוון התחומים שמלווים אתכם בדרך ליום המאושר ויספקו עבורכם מגוון טיפים.

 

 

האם זו שמלת הכלולות שלך? בר זומר. צילום: שוקה כהן

 

 

במהלך הפרקים, זומר תפגש עם הצלם אור אוחיון שילווה אותה במצלמתו לחופה ובנוסף עם המאפרת שלי גפני, השף אבי ביטון וצוות שירותי הבר 647 שיתנו לה טיפים איך להרים ערב בלתי נשכח. 

 

 

בפרק הראשון שצולם, קיבלנו את הצצה הכי מסקרנת, זו שכולנו מחכים לערב המאושר רק כדי לראות אותה: הצצה לשמלת הכלולות.

 

 

זומר נפגשה עם מעצב שמלות הכלה שלה, עידן כהן שיעצב לה הלוקים לערב החתונה. מה שעוד נחשף הוא כי כהן עתיד לעצב לכלה היפיפיה לא פחות משלוש שמלות אותן תחליף במהלך האירוע ונחשפה לראשונה לסקיצות של שמלת הכלה וערכה מדידות.

 

 

סקיצות ראשונות. בר זומר והמעצב עידן כהן. צילום: שוקה כהן

 

בר ועידן דיברו על הלוקים המתוכננים ומה שניתן כעת לחשוף זה את ההשראות לשלוש השמלות: לתחילת הערב מתוכננת שמלה נסיכותית טבעית ונקיה עם אפקט הוואו . הלוק השני יהיה צמוד, צורת גוף. והשמלה שלישית משוחררת חופשיה לריקודים ונוח להתפרע. 

 

 

את התוצאה הסופית של סדרת הרשת תראו בקרוב ברשתות החברתיות שלכם. את התוצאה הסופית של השמלות של זומר – תאלצו להיעזר בסבלנות עד יום  הכי חשוב בחייה. 

 

 

הכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

 

 

עוד מעט כמעט. בר זומר. צילום: שוקה כהן

 

 

שינוי גודל גופנים