גל גדות הגיעה לארץ כדי להשיק

מירב לרנר | 27 יוני 2019
 

הבוקר (ה') נחתה בישראל הוונדר וומן שלנו, גל גדות, לביקור מולדת זאת לטובת אירוע השקת קולקציית סתיו חורף 2019 החדשה של מותג אופנת הספורט הבינלאומי Reebok.

 

גל גדות. צילום: שוקה כהן

 

 

גדות, שנבחרה לפני כשנה לכהן כשגרירת המותג העולמית של Reebok, הגיעה הבוקר לחנות המותג בנמל תל אביב, לאירוע השקה חגיגי, שם הוצגה הקולקציה החדשה של המותג לעונת סתיו חורף 2019 על ידי סילביה טאלון, סמנכ"לית השיווק של Reebok בישראל.

 

לאחר הצגת הקולקציה עלתה גדות לבמה, לפאנל ראיון אחד על אחד, עם חברתה הטובה מלי לוי אל מול קהל רב אשר הורכב ממובילי דעה ואנשי תעשיית האופנה.

 

 

צילום: שוקה כהן

 

"אני שמחה שישראל נבחרה להיות המדינה הראשונה שתארח את גל גדות כחלק מאירוע Reebok עולמי", אמרה סילביה טאלון. "גל ו- Reebok שותפות כבר יותר משנה, וחולקות אמונה משותפת כי כושר צריך להיות נגיש לכולם. שיתוף הפעולה מתמקד בדורות ההווה והעתיד, לעורר בהם השראה לעשות כושר גופני כדי להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם".

 

 

"אנחנו גאים מאוד לארח את גל בתל אביב, מקום בו יש לה כל כך הרבה אהדה ואהבה מאנשים שרוצים לאמץ את נקודת המבט החיובית שלה על בריאות וכושר גופני. גל הוא ללא ספק אחת הדמויות המשפיעות ביותר בעולם ובישראל בפרט, השקת קולקציית סתיו חורף 2019 החדשה שלנו היא הזדמנות מצוינת עבורנו לרענן את המדפים, ואני בטוחה כי נוכחותה של גל בחנויות המותג בישראל יביאו לנו ערך רב"

 

 

שוקה כהן

 

 

 

"אני מאמינה בפילוסופיה של המותג כי לכושר גופני יש את היכולת לשנות חיים" אמרה באירוע גל גדות, הפרזנטורית הגלובלית של Reebok. "אנו מאמינים שכושר הוא עבור כל אחד וכל אחת, וכושר גופני מאפשר לנו להיות הגרסאות הטובות ביותר של עצמנו – פיזית, נפשית וחברתית". גל מוסיפה "השקת קולקציית הסתיו חורף 2019 של Reebok היא הזדמנות מושלמת עבורי לבוא לכאן כמייצגת המותג. הקולקציה היא שילוב מושלם של תפקידים וסגנון, חדשנות טכנולוגית משולבת עם גרפיקה ועיצובים מודרניים".

 

 

כשנשאלה על תחושותיה בנוגע למסר והקמפיין החדש של Reebok – Sport the Unexpected אמרה גל כי  זה "קמפיין פרסום נועז שחוגג את אלה שאינם חוששים להיות שונים ואינם מתנצלים על מי שהם. זה  מעורר השראה עבורי לקדם מותג כמו Reebok. המסע שלי מלא ברגעים שבהם קיבלתי החלטות נועזות ואמיצות, ואני גאה לעבוד לצד מותג שמקדם את אותם רעיונות וערכים. אני מקווה שאוכל לעזור להעביר את המסר הזה לתומכים שלי כאן בארץ ובעולם כפי שאני באמת מאמינה בו."

 

 

 

 

אירה דולפין. צילום שוקה כהן

 

 

 

מלי לוי. צילום שוקה כהן

 

 

ריי שגב. צילום שוקה כהן

שינוי גודל גופנים