איטס מיי לייף: הדיוקן התיעודי הראשון על אייקון האופנה ראלף לורן

מירב לרנר | 25 יולי 2019
 

 VERY RALPH, הדיוקן התיעודי הראשון של אייקון האופנה ראלף לורן, ישודר בבלעדיות בערוץ HBO ב- 12.11.19 בארה"ב ובסמוך לכך גם בישראל.

 

 

ראלף לורן, מעצב העל היהודי-אמריקני, העומד בראש אימפריית 'פולו ראלף לורן', החל את דרכו ב-1967 עת פתח חנות עניבות תחת המותג 'פולו' מאז הפך החנות לאימפריית אופנה השווה מליארדים שנחשבת עד היום כאחד המותגים האהובים והנמכרים בארץ ובעולם.

 

 

ראלף לורן: אייקון אופנה. צילום: יח"צ 

 

 

הסרט שישודר ב-12.11.19 חושף את האיש שמאחורי האייקון ויצירת אחד המותגים המצליחים ביותר בתולדות האופנה. VERY RALPH מביים ומופק על ידי התיעודנית עטורת הפרסים סוזן לייסי 

 

 

עם יכולת לא מוסתרת להפוך את חלומותיו למציאות, ראלף לורן בנה מעצמת כוח עולמית מרובה מיליארדי דולרים מתוך שאיפותיו, והפך להתגלמות חיה של אופטימיות אמריקאית והחלום האמריקני.

 

 

זכה בתואר אביר הכבוד של האימפריה הבריטית עבור תרומתו לאופנה. ראלף לורן. צילום: getty images

 

 

במשך יותר מחמישים שנה הוא חגג את האיקונוגרפיה של אמריקה והגדיר את הסגנון האמריקני, ראלף לורן תרגם את חזונו והשראתו לאחד המותגים המוכרים בעולם.

 

 

בסרט VERY RALPH , כשהמעצב נכנס לעשור השישי שלו בעסקים, לורן משקף את מסעו מילד מהברונקס שלא ידע מה היה מעצב אופנה, והפך לסמל הסגנון האמריקאי בכל העולם.

 

ראלף ואשתו ריקי, נשואים כבר למעלה מחמישה עשורים. צילום: getty images

 

ראלף לורן מציע גישה חסרת תקדים לחייו ועבודתו, ומדבר בגילוי לב בראיונות נרחבים על ילדותו, נישואיו באורך חמשת העשורים, ימיה הראשונים של החברה שלו, תגובתו לביקורת, מסעות פרסום שלו והחזון שלו להיות ראשון: הוא היה המעצב הראשון שיצר ושווק מותג אורח חיים שלם והתרחב לריהוט לבית, מהראשונים שגברו על המסלול ובפרסום והראשון יצר סביבה קמעונאית ששינתה את חווית הקנייה.

 

 

VERY RALPH מציג גם ארכיונים מלאי חיים של 50 שנה של מותג האופנה, כמו גם ראיונות אינטימיים וחושפים עם משפחתו של לורן, עמיתים ארוכי שנים ובולטים אחרים, כולל אנה ווינטור, קארל לגרפלד, אנדרה לאון טלי, הילרי קלינטון, רובין גיבאן, ג'ייסון וו, נעמי קמפבל, מרתה סטיוארט, קלווין קליין, טייסון בקפורד, טינה בראון, דיאן פון פורסטנברג, ג'סיקה צ'סטיין, ונסה פרידמן ופול גולדברגר.

 

 

שינוי גודל גופנים