"נינוחה בתוך הגוף שלי, בתוך העור שלי"

מירב לרנר | 4 אוגוסט 2019
 

לראשונה בחייה ואחרי שכבשה כמעט כל יעד, האיט גירל ואושיית הרשת דנה זרמון בת ה-27 כובשת יעד נחשק נוסף: קמפיין הלבשה תחתונה של חברת אינטימה. זרמון מחליפה את הפרזנטורית הקודמת, ירדן הראל.

 

 

זרמון הגיעה לצילומים שהחלו בשעות הבוקר המוקדמות, לפני הזריחה, בלופט אורבני בנווה צדק. פגשנו אותה על סט צילומי הקמפיין: "אנחנו על הסט של הקמפיין החדש של אינטימה, איתי" אומרת זרמון וממשיכה: "כיף גדול, כבוד גדול, מלא הלבשה תחתונה וחלוקים, בגדי בית מושלמים וכייפים שתכלס הייתי יוצאת איתם גם מהבית. כיף".

 

 

דנה זרמון לאינטימה. צילום: דודי חסון

 

 

זוהי הפעם הראשונה שלך בקמפיין להלבשה תחתונה, איך ההרגשה?

 

 

"הרגשה של כבוד גדול, כיף גדול, אני מאד נינוחה בתוך הבגדים, בתוך הגוף שלי, בתוך העור שלי ומאד כיף לעשות אתזה, זה אף פעם לא היה משהו שדמיינתי, לא חשבתי על זה ככה ופתאום זה קורה אז זה בכלל כיף".

 

 

את מחליפה את ירדן הראל בתפקיד, אתן שתי נשים שונות, איך ההרגשה לפנות לקהל הצעיר שרואה אותך מה הויז'ן שאת רוצה להעביר?

 

 

 הויז'ן זה להיות מי שאת, להנות ממה שאת עושה בין אם זה איך שאת מתלבשת, מה שאוכלת ולאן שאת יוצאת, כל העולם הזה אוהב להכנס לקטגוריות וקטלוגים ופה זה המקום לשבור אותם ולהסתכל על זה כהכי שלך בעולם".

 

דנה זרמון לאינטימה. צילום: izsak

 

 

העולם מושפע מהאינסטגרם ומה שאנחנו רואים אצל אחרים איך אפשר לעזור למאות אלפי העוקבים לשנות את הדימוי?

 

 

אני תמיד משתדלת לספר ולחלוק חוויות מהרגע, כמובן שלהראות את הרגעים היותר זוהרים כי זה כיף וזה גם הרגעים שאני באופן אישי ארצה לזכור אבל גם לדבר על  הדברים האישיים בין אם זה לחלוק את התגובות הלפעמים לא כפיות שאני מקבלת ולדבר על זה ובין אם זה לדבר על  המחלה הכרונית שהתפתחה אצלי לפני שנתיים.

 

כשיש דברים ששוה לדבר עליהם ולהעלות את המודעות אני משתדת לעשות כי עצם זה שמישהו  ידבר ויחלוק את החוויה נותן לאדם שמאחורי המסך פרספקטיבה על החיים.

 

 

 

דנה זרמון לאינטימה. צילום: izsak

 

 

קמפיין ההלבשה התחתונה גם משדר מסר?

 

 

"בטח, בשנתיים האחרונות הגוף שלי השתנה  בטירוף מלא בין אם זה לרדת במשקל או לעלות במשקל, להיות על סטרואידים או תרופות ואין מה לעשות זה שינויים דרסטיים שגובים מחיר ופתאום שדווקא עכשיו  ובצל הדבר הזה אני פרזנטורית של הלבשה תחתונה שזה לגמרי חשוף ולהציג את עצמי הכי הרבה שאפשר זה מדהים, מרגש,  כיף ומסר שאין מה להתבייש או להתחבא  ואין מה להסתיר פשוט להיות אתן ולעשות מה שיגרום לכן להרגיש טוב"

שינוי גודל גופנים